Przyłączenie do istniejącego lokalu handlowo-usługowego Jubiler Pluciński dodatkowej powierzchni lokalu sąsiadującego. Rozwiązanie układu funkcjonalnego i aranżacja nowej powierzchni.

Widok istniejącej przestrzeni przeznaczonej pod obsługę klienta stacji kontroli pojazdów

Na wprost wejścia, w tle, na ścianie duża grafika imagowa z przestrzenną nazwą firmy. Po prawej stronie pojemna szafa biurowa na archiwum. Oddzieleniem strefy klienta od obsługującego wysokim kontuarem. Po lewej stronie kawa, kubeczki, woda w butelkach. Powyżej ekran lcd. Obok wieszaki na odzież wierzchnią klientów. Po prawej stronie, przy wejściu strefa poczekalni. Charakterystyczny stolik oraz cennik usług na ścianie. Analogia pomysłów, materiałów wykończeniowych i akcentów dekoracyjnych obu punktów obsługi ma informować klienta już od drzwi wejściowych, iż dbałość o szczegóły to istotna cecha wszystkich procesów i działań prowadzonych w firmie Ramusiewicz.

Propozycja nowego układu funkcjonalnego biura obsługi klienta stacji kontroli pojazdów zakłada usunięcie ściany działowej oraz zaślepienie jednego otworu drzwiowego. Nowe wejście do łazienki przez wnękę przedsionka na bezkolizyjne otwarcie drzwi. Dzięki tym zmianom otrzymujemy otwartą przestrzeń z czytelnie wydzieloną strefą klienta – poczekalni oraz punkt obsługi. Stanowisko obsługującego wydzielone dużym biurkiem z nadstawką. Kontuar ma stanowić barierę nie przekraczalną dla klienta. Dodatkową blokadą dla próbujących wejść w strefę obsługującego jest przeszklenie w miejscu obecnych drzwi do części socjalnej – pracownicy warsztatu będą mieli wgląd w to co dzieje się w punkcie obsługi klienta. Transparentność tej przestrzeni wzmocni wymiana drzwi z warsztatu na szklane.

Praca na konkurs organizowany przez Zespół Szkół Sportowych w Szczecinie,obejmujący koncepcję architektoniczną sali gimnastycznej.

Jubiler Pluciński w Poznaniu

Jubiler Pluciński w Poznaniu

Przyłączenie do istniejącego lokalu handlowo-usługowego Jubiler Pluciński dodatkowej powierzchni lokalu sąsiadującego. Rozwiązanie układu funkcjonalnego i aranżacja nowej powierzchni.

Zobacz projekt
Salon Kosmetyczny w Baranowie

Salon Kosmetyczny w Baranowie

Zobacz projekt
Mieszkanie w Kamienicy

Mieszkanie w Kamienicy

Zobacz projekt
PHU Jan Ramusiewicz 2

PHU Jan Ramusiewicz 2

Widok istniejącej przestrzeni przeznaczonej pod obsługę klienta stacji kontroli pojazdów Na wprost wejścia, w tle, na ścianie duża grafika imagowa z przestrzenną nazwą firmy. Po prawej stronie pojemna szafa biurowa na archiwum. Oddzieleniem strefy klienta od obsługującego...

Zobacz projekt
Smaczki Maszki

Smaczki Maszki

Zobacz projekt
Desing&Build

W ramach wykonywanych przez nas usług oferujemy kompleksowe realizacje budowlane. Co mamy na myśli pod pojęciem kompleksowe? Jest to cały proces, który zaczyna się na rozpoznaniu oczekiwań klienta i wymaganych (niekiedy nieuświadomionych) funkcjonalności, poprzez przygotowanie projektu architektonicznego przestrzeni oraz instalacji, mając na uwadze możliwości budżetowe, po wykonawstwo oraz wyposażenie wnętrza. Na każdym etapie doradzamy klientowi optymalne rozwiązania oraz koordynujemy pracę pilnując terminów, zamówień czy dostawy.

Jakie wartości dodane dla klienta niesie ze sobą Design&Build?

 1. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa – cała odpowiedzialność za projekt spoczywa na nas
 2. Oszczędność czasu – wszystkie formalności, takie jak harmonogram działań, budżetowanie, przygotowanie dokumentacji technicznej, pozostaje po naszej stronie
 3. Optymalizacja kosztów – przez znajomość potrzeb od samego początku planowania możemy precyzyjnie oszacować budżet na każdym etapie prac.

 

Produkty reklamowe

Podkreślając kompleksowość swoich usług oraz to, jak ważne jest zrozumienie potrzeb klienta, zajmujemy się również produktami reklamowymi. Jest to istotny element wykończenia budynku czy zagospodarowania dodatkowej przestrzeni. Mamy doświadczenie zarówno przy klientach sieciowych (marki w centrach handlowych), jak również przy lokalnych, prosperujących firmach.

Co mamy na myśli pod pojęciem wykonywania produktów reklamowych?

 1. Tworzenie identyfikacji zewnętrznej
 2. Tworzenie identyfikacji wewnętrznej
 3. Projektowanie ekspozytorów, mebli oraz ścianek komercyjnych
Inwestycja Deweloperska w Baranowie

Na sprzedaż dwa lokale w Budynku mieszkalnym dwu lokalowym, oba mieszkania mają bezpośredni dostęp do ogrodu.

Lokalizacja:

Baranowo, ul. Spokojna 70

Zalety lokalizacji:

– 10 min. do jeziora
– 10 km do centrum Poznania
– 200 m do przedszkola
– 300 m do szkoły
– 400 m do sklepu

opis lokali:

Lokal mniejszy ok 75 m2 (opcja MDM)
– parter: przedsionek, salon – wyjście na ogród, kuchnia, jadalnia, wc,
– piętro: korytarz, łazienka, sypialnia, pokój
Lokal większy ok 133 m2 (z przygotowaną 43 m2, wydzieloną powierzchnią pod wynajem)
– parter: przedsionek, salon – wyjście na ogród, kuchnia, jadalnia, wc,
– piętro 1: korytarz, duża łazienka, sypialnia, pokój 1, pokój 2
– piętro 2 (możliwe dojście schodami zewnętrznymi): korytarz, łazienka, salon z aneksem kuchennym, pokój 1, pokój 2

Możliwość dostosowania układu pomieszczeń do oczekiwań klienta

Yves Rocher
TTW Home
Sushi point
Smaczki Maszki
Scotch & Soda
Qualident stomatologia
Mutsy
Mercedes Benz
Paso
Fiesta del vino
Morgan blanc
Energo spaw
LaserStar
Inglesina
Dota
Dimark
Budmar
Concordia Design
Casualplay
Blend
Alma
Pluciński
Vox

  Imię *

  E-mail *

  Wiadomość *

  Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez brylastudio w celach związanych z wykonywaniem usług. Twoje dane będą przetwarzane w celach: obsługi zgłoszenia, archiwizacji danych, Dane mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie przepisów prawa. Pamiętaj, że masz prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia, a ich podanie jest dobrowolne. (wymagane - inaczej formularz nie może zostać przesłany)